1. detsember 2017

TUBLI! Rein võitis MM-il 15 minuti jooksul kaks pronksmedalit

Mehhikos jätkuval INAS MM-il ujumises võitis eestlanna Maria Rein teisel võistluspäeval 15 minuti jooksul kaks medalit.

Downi sündroomiga võistlusklassis ujuv Maria Rein võitis esmalt pronksmedali 200 meetri rinnuliujumises, kus ta parandas enda isiklikku rekordit lausa üheksa sekundiga.

Vaid 15 minutit hiljem oli eestlanna taas vees ning distantsiks 50 m selili. Ka seal võitles ta endale välja pronksmedali, mis tähendab, et esimese kahe päeva jooksul on Rein kaela saanud juba kolm pronksmedalit.

S14 klassis võistlev Marita Sukko startis samuti kahel distantsil. Esmalt ujus ta 400 m vabaltujumises ennast 10. kohale ning seejärel 50 m seliliujumise lõpetas üheksandana. Homme on Rein stardis 100 m selili- ja 50 m liblikujumises ning Sukko stardib 200 m vabalt- ja 50 m liblikujumises.